KAMADO 360° PRODUKTŲ FOTOGRAFIJA

  • Klientas: Proflame
  • Atlikome:
  • 360° fotografavimas
  • Aktyvių taškų programavimas
  • Nuotraukų post-produkcija
  • Responsive dizainas

PROFLAME KAMADO 360°PRODUKTŲ FOTOGRAFIJA

360° fotografija – tai inovatyvus ir itin aukštos kokybės fotografijos būdas, leidžiantis vartotojui apžiūrėti produktus iš visų pusių ir „hot-spots“ aktyvių ekrano sričių dėka pamatyti detalias produktų savybes. Toks būdas ženkliai padidina produktų pardavimus internetinėje erdvėje.
Proflame 360° fotografijai buvo skiriamas ypatingas dėmesys ir užtikrintas net sudėtingiausių produktų įvaizdžio išpildymas. Dėl Kamado griliaus svorio ir spindesio, tokių produktų 360° fotografija reikalauja didelės patirties. Mes mėgstame iššūkius, tad jei turite Kamado grilių ar bet kokį kitą didelį ir sunkų produktą, atliksime kokybišką fotografiją pagal jūsų pageidavimus ir netgi pakeisime spalvą!

UAB “Monada LT” – PROFLAME produkcijos gamintojai ir tiekėjai Lietuvoje. Proflame produktai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Kraminės kepsninės megėjams ir profesionalams!
Taip pat prekyboje visos medžiagos reikalingos sklandžiam šilumos šaltinio palaikymui.

Norėdami apžiūrėti pirmą produktą iš visų pusių, pasukite vaizdą ekrane. Auksinis grilius (antras) - statinis produktas su „hot-spots“ aktyviomis ekrano sritimis

„Hot-spots“ aktyvios ekrano sritys, kurių dėka galime pamatyti detalias produktų savybes.

Atlikta Kamado griliaus fotografija skirtingais kampais. Fotografijos suteikiamos klientui drauge su suprogramuotu 360° produktu.

Produkto versija, tinkama naudoti socialiniuose tinkluose.

Patiko šis darbas?

Susisiekim

Aptarkime kuo galime būti naudingi Jums!