Paslaugos

Fotografija

Reklaminė, įvaizdinė fotografija, įmonės veiklos ir darbo procesų, produktų, renginių, architektūros, interjerų ir drabužių fotografavimas.

Grafinis dizainas

Pakuočių dizainas, lankstinukų, katalogų ir kitų spaudinių maketavimas, iliustravimas, infografikos kūrimas ir kiti grafinio dizaino darbai. Logotipų ir prekės ženklų kūrimas, įmonės identitetas, fiminis stilius ir stiliaus knygos.

WEB sprendimai

Internetinių svetainių kūrimas, palaikymas ir administravimas. Originalus dizainas, pritaikymas individualiems poreikiams. Turinio paruošimas ir sukėlimas.

Informaciniai terminalai

Interaktyvus projektai, vizualiniai sprendimai informaciniams terminalams, nestandartiniai reklaminiai projektai.

360 fotografija ir VR

360° fotografija ir virtualūs turai. Unikalios navigacijos kūrimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams.

Kitos paslaugos

SEO optimizavimas paieškos sistemoms, socialinių tinklų administravimas, reklamos paslaugos/nestandartiniai reklaminiai projektai.

Viskas po vienu stogu

 

Orlov Visual Agency – jauna, ambicinga ir nebijanti iššūkių kūrybinė agentūra, teikianti visą modernaus verslo įvaizdžio paslaugų paketą po vienu stogu! Pagrindinė mūsų užduotis – padaryti jus matomais! Dirbdami kartu pasieksime geriausią rezultatą!
Mūsų pagrindinės veiklos sritys:
Internetinių svetainių kūrimas, palaikymas ir administravimas. Originalus dizainas, pritaikymas individualiems poreikiams. Turinio paruošimas ir sukėlimas.
Grafinis dizainas. Pakuočių dizainas, lankstinukų, katalogų ir kitų spaudinių maketavimas, iliustravimas, infografikos kūrimas ir kiti grafinio dizaino darbai.
Logotipai ir firminis stilius. Logotipų ir prekės ženklų kūrimas, įmonės identitetas, fiminis stilius ir stiliaus knygos.
Fotografija. Reklaminė, įvaizdinė fotografija, įmonės veiklos ir darbo procesų, produktų, renginių, architektūros, interjerų ir drabužių fotografavimas.
Virtualūs turai ir 360° daiktų fotografija. 360° panoramos ir virtualūs turai. Unikalios navigacijos kūrimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams.
Informaciniai terminalai. Interaktyvus projektai, vizualiniai sprendimai informaciniams terminalams. 
Kitos paslaugos. SEO optimizavimas paieškos sistemoms, socialinių tinklų administravimas, reklamos paslaugos/nestandartiniai reklaminiai projektai.

 

Patiko mūsų darbai?

Susisiekim

Aptarkime kuo galime būti naudingi Jums!